O mně

Jmenuji se Petra Varhoľová, jsem terapeutka a výživová specialistka.

Od 13 let jsem zkoušela různé diety, protože jsem nebyla sama se sebou spokojená. Zjistila jsem, že tudy cesta nevede a začala se věnovat zdravému životnímu stylu. Tomu jsem přizpůsobila i studium střední a vysoké školy, která byla zaměřena na chemii, biochemii a technologii potravin.

Díky sedavému způsobu života jsem začala s jógou, abych odstranila bolesti. Po delší době jsem se tomu věnovala více a rozhodla se, že chci předávat získané zkušenosti. Protože to funguje. Stala jsem se lektorkou jógy, kde se neustále vzdělávám, protože jóga je životní cesta. 

Pracovala jsem jako manažer obchodních zástupců, kde jsem musela využívat prvky psychologie. Po 13 leté praxi jsem si udělala kurz kouče psychotransformační terapie, abych mohla lidem pomáhat. Protože psychická stránka života je nyní hodně ohrožená u každého z nás. Ne jen díky rychlému životnímu stylu, ale také díky době covidové. Terapie vám pomůže snížit napětí, stres a zbavit se depresivní stránky života.

V neposlední řadě jsem si také dodělala kurz výživové specialistky. Díky tomu Vám poradím, jak se stravovat zdravě bez jojo efektu. Sestavuji jídelníčky i pro vegetariány, seniory či těhotné a kojící ženy. Sama jsem si těhotenstvím a kojením prošla

Více o mých službách se můžete dočíst na webových stránkách: https://terapie-brno-slavkov.mozello.cz/