Poslední volný pokoj - Energetická jóga v Keni se safari 11.-20.9.2024 - platba rezervačního poplatku

Kód: 132
Akce Tip
10 000 Kč
Skladem

Tu nejúžasnější jógu si zacvičíte v Keni. Pozdravte slunce na jedné z nejkrásnějších pláží světa a vzdejte hold celé zvířecí říši. Nádherná nedotknutá příroda, magická divočina a samotná síla Afriky vás donutí zastavit proud myšlenek a naplno si uvědomit přítomný okamžik. Povzneste svého ducha, svému tělu dopřejte nový energický náboj a zároveň vytoužený odpočinek. Jen ten, kdo navštíví Keňu a díky józe ji i dokáže naplno procítit, ten přestává být nesmělým turistou. Stává se novým člověkem, plný nově objevené vnitřní síly, chuti do života, s otevřeným srdcem plným vznešených vzpomínek a množstvím nových přátel.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pobyt zahrnuje:

 • 7 nocí ve 2 lůžkových pokojích  - celá vila (Backdoor villa) jen pro nás - uzavřená skupina 10 jógínů a lektorka :)
 • Transfer z/na letiště
 • Plná penze (vč. vegetariánské stravy) - vlastní kuchař
 • Ovoce, káva, čaj a voda k dispozici

 • 2x denně lekce jógy (jemná, hatha jóga, terapeutická, pro odstranění stresu, jin jóga) - ve dnech výletů není

 • Večerní program - dechové techniky, jóga nidra, meditace, společné sdílení, očistné techniky, tanec a mnoho dalšího
 • Workshop - zdravá strava podle ajurvédy, poznejte sami sebe, abyste mohli tělo očistit :)
 • Dvoudenní výlet na Safari Tsavo East - v ceně doprava, přespání, strava  
 • Slovenský delegát na místě
 • Zapůjčení bloků, pásku (podložky vlastní)
 • Cena 31500 Kč - rezervační poplatek 10000 Kč, doplatek v červnu. Možnost obsadit pokoj jako jednotlivec - příplatek 6000 Kč nebo Vám najdeme parťáka

Pobyt nezahrnuje:

 • letenky nyní 19 800 Kč -  s nákupem můžeme pomoct
 • ETA registrace - 32 dolarů
 • cestovní pojištění
 • nápoje na výletě na safari Tsavo East
 • další výlety - prohlídka Mombasy, návštěva školy, školky (možnost donést dětem pomůcky či sladkosti), místní dědiny -  více informací www.jolusafari.com

STORNO PODMÍNKY:
Uhrazením rezervačního poplatku se osoba zavazuje doplatit zbytek. Pobyt již nebude možné zrušit, ale bude možné za sebe poslat náhradníka. Pokud bude již zakoupena letenka, je nutné uhradit i poplatky spojené s přejmenováním.

O apartmánu:

Bezpochyby „Esem v rukávu“ turistického ruchu v Keni je nádherné pobřeží Indického oceánu. Najdete tady pohádkově bílé písčité pláže, nádherné moře a zajímavé okolí. Ubytovaní budete v krásné vile na jedné z najkrasnějších pláží světa Diani Beach. Typické dvojlůžkové keňské pokoje vám skvěle poslouží k oddechu a zároveň dotvoří atmosféru daleké Afriky, tak vzdálené naší každodennosti. 

Vila Backdoor Villa se nachází 700 m od pláže. Má 6 pokojů, 5 koupelen, kuchyň, společný obývací pokoj, terasu a vlastní bazén se slanou vodou na nádherné zahradě s vlastním grilem. Wifi ve všech prostorách, TV ve společenské místnosti. Vybavení pokojů: ložní povlečení, ručníky, skříně. Ve vile bude osobní šéfkuchař, uklizečka, zahradník i obsluha bazénu.

PROGRAM

11.9. – odlet z Vídně

12.9. příletový den –  aklimatizace, přivítání a schůzka s delegátkou, večerní jinová lekce jógy 

13.9.-14.9 – Každé ráno přivítáme východ slunce společnou lekcí jógy buďto na terase apartmánu, a nebo pod palmami přímo u pláže. Budeme se na vlně dechu propojovat, jak s naším fyzickým tělem, tak s naší někdy možná i roztěkanou myslí. Přes den si můžete užívat ticha a šumění moře ve stínu palem. Nebo, pokud patříte mezi akčnější jedince, určitě vám doporučíme využít jeden z mnoha fakultativních výletů, které JoluSafari nabízí. Před večeří se znovu ponoříme do meditace v pohybu, skrze zklidňující jógovou sestavu. Naučíme se lépe a vědomě dýchat a zklidníme svou mysl plnou nových zážitků, které Keňa přináší. Lekce jógy budou uzpůsobeny úplně pro všechny včetně začátečníků nebo nováčků v józe.

15.9.-16.9. – Po odpočinkových dnech u moře konečně začneme poznávat Afriku, proto se vydáme na jednu noc a tedy dva celé dny do samého srdce Keni za opravdovým dobrodružstvím. Čeká vás zážitek na celý život.. Safari  - Tsavo East je největší chráněný park v Keni, kde můžete pozorovat tisíce druhů zvířat v jejich přirozeném prostředí. Záleží už jen na vás, která vzpomínka bude silnější. Jestli pozorování zvídavých paviánů z bezpečí vaší soukromé verandy a nebo projíždění kolem dlouhých žirafích krků v jednom z otevřených vozů na safari. Tak či tak tenhle zážitek bude dech beroucí… 

 17.-18.9. -Ráno i večer nás čeká jemná zklidňující jóga. Během dne můžete opět relaxovat u bazénu či na pláži, workshop zdravá strava

19 .9. – odlet z Keni

20.9. – přílet do Vídně

 * menší změny v programu vyhrazeny

Jógové styly a jejich vysvětlení:

 • Hatha jóga - je typická dlouhými výdržemi. Ásany se zaujímají na delší dobu a během praxe se sleduje dech. Učí posílat pryč veškeré myšlenky, učí zklidňovat mysl s pomocí dechu, učí být sám se sebou v klidu a harmonii.
 1. Zklidnění mysli
 2. Pránajáma - dechové techniky
 3. Ásany (pozice těla)
 4. Relaxace
 • Terapeutická jóga - zaměřená na odstranění bolesti a zlepšení zdraví
 1. Individuální přístup ke klientovi 
 2. Pomalá práce s odstraněním bolesti, napětí
 3. Jednotlivé cviky zaměřené na danou oblast - vychází se z fyzioterapie, jógy a psychosomatiky
 4. Relaxace
 •  Jóga nidra, známá také jako jógový spánek, je starodávná forma péče o sebe sama, která se provádí vleže v posteli nebo na podložce na podlaze.
 1. Zklidnění mysli dechovými technikami
 2. Protažení po celém dni
 3. Sestava asán na vyrovnání vnitřních orgánů
 4. Přechod na jógový spánek (význam : zlepšuje spánek, pomáhá při nespavosti, zklidňuje mysl, snižuje napětí a bolest, uvolňuje dopamin, snižuje kortizol, adrenalin a noradrenalin)
 5. Relaxace